Anket
Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?

Turbobit Premium Hesap Alma

Şevval Sam - Nanninom (2016) Full Albümü İndir (320 Kbps)

Paylaş:
Şevval Sam - Nanninom (2016) Full Albümü İndir (320 Kbps)
Şevval Sam Nanninom İndir Full Albüm 2016 (320 Kbps Mp3)

Şevval Sam'ın çocuklara yeni yıl hediyesi olarak hazırladığı "Nanninom" isimli albümü bu sayfamızda indirebilirsiniz. Albüm toplam 10 şarkı ve 2 öyküden oluşuyor.

Albüm İçeriği

1 - Bebeğim Ben
2 - Burun İsterim
3 - Tahterevalli
4 - Günaydın Meleğim
5 - Ce'e
6 - Lopitto
7 - Uzaya Yolculuk
8 - Kararsızın Şarkısı
9 - Uyku Perisi
1 - Hayal Kurma Oyunu
11 - Nar Tanem
12 - Pış Pış

Albümü İndirme Linki

Turbobit ile İndir - Şevval Sam - Nanninom (2016) Full Albüm

Şevval Sam okul öncesi çocuklar için şahane bir albüm hazırladı.
"Nanninom" ismiyle dinleyici ile buluşacak albümde Şevval Sam bu kez sadece sesini değil, kalemini de konuşturdu ve çocuklara birbirinden güzel masallar yazdı. Özellikle yarattığı Lopitto karakteriyle çok konuşulacak albümün müzik direktörlüğünü Sarp Maden yaptı.

Yaşadığımız dönemin yıpratıcı etkilerinden çocuklarımızı korumamız gerektiğini söyleyen Şevval Sam, albümün tanıtım metninde "Dün gece bir rüya gördüm. Mutlu şarkılar söylüyordu çocuklar. Rengârenk hayaller kuruyor, o hayallerle geleceğin resmini boyuyorlardı. Mutluydu çocuklar, sevmenin, sevilmenin, paylaşmanın tadını çıkarıyorlardı. Öyle kocaman gülüyorlardı ki kahkahaları tüm yeryüzü ve gökyüzünün kalbini yıkadı" diyor ve çocukları gördüğü bu rüyaya ortak etmek istiyor.

Şevval Sam, ruhu ve mutluluğu korumanın en sağlıklı yolunun içimizdeki çocukla bağımızı sımsıkı korumak olduğunu, bu nedenle albümün, çocuklarımız kadar, bu bağı koruyan anne ve babalara da bir armağan olacağını umduğunu söylüyor.
Kalan Müzik etiketiyle...

10 şarkı ve 2 öyküden oluşan "Nanninom" albümünün grafik tasarımları ve resimlemeleri de on parmağında on marifet sanatçı Şevval Sam’a ait.
Yorum Yap
Adınız:
E-Mail Adresiniz: