Anket
Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?

Turbobit Premium Hesap Alma

Sinan Özen - Bambaşka (2016) Full Albümü İndir (320 Kbps)

Paylaş:
Sinan Özen - Bambaşka (2016) Full Albümü İndir (320 Kbps)
Sinan Özen - Bambaşka (2016) Full Albümü İndir (320 Kbps)
Sinan Özen Bambaşka İndir Full Albüm 2016 (320 Kbps Mp3)

Sinan Özen'in, 7 yıllık aranın ardından çıkarmış olduğu "Bambaşka" isimli 2016 yeni albümünü bu sayfamızda indirebilirsiniz. Ses kalitesi orijinal 320 Kbps olup, yüksek kalitededir.

Albümdeki Şarkıların Listesi

1 - Dur Gitme
2 - Bazen
3 - Sevişmeliyiz
4 - Umursamıyor
5 - Yasak Elma
6 - Aşkın Töresi
7 - Aşk Diye Okunur
8 - Neresun
9 - Yıkılır İstanbul
10 - Sana Bir Şey Olmasın

Albümü İndirme Linki

Turbobit ile İndir - Sinan Özen - Bambaşka (2016) Full Albüm

"Ben dahil böyle bir aşkı durdurmaya kimsenin gücü yetmezdi" sözleriyle mesleğine duyduğu sevgiyi ifade eden Sinan Özen, yaklaşık 7 yıllık bir aranın ardından 18. albümü "Bambaşka" ile müzik marketlerde yerini aldı.

Sanatçının kendisine ait 5 şarkının yer aldığı "Bambaşka" adlı albüm de Hakkı Yalçın, Timur Arat, Murat Güneş, Suat Ersoy, Murat Sağır ve Hatem Tutkus gibi müzik dünyasının önemli isimlerinin söz ve besteleri yer alıyor.

Tamer Özkan, ALEN Konakoğlu, Özgür Yedievli ve Orçun Çanaklı’nın aranjörlüğünü üstlendiği "Bambaşka" adlı albümü ile ilgili Sinan Özen, "Her zaman olduğu gibi gerek yorumculuk gerek beste ve müzikal anlamda yine bu günün bakış açısıyla albümümüzü yansıttık." dedi.

Kendi müzik şirketi Sinan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan albümün fotoğrafları Tayfun Çetinkaya tarafından çekilirken, sanatçının stylingini kardeşi Selma Özen tarafından yapıldı.
Yorum Yap
Adınız:
E-Mail Adresiniz: